درباره بیستا

از اینجا شــــــــــــــــروع کنی ، بهتره

سامانه آموزشی بیستا را بشناسیم !

شرکت بیستگامان بازی گستر خلاق امروز با برند « بیستا »، در زمستان  1398 زیر نظر مرکز رشد شهرستان تربت حیدریه و پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی، به شکل حقوقی رسمیت یافت و به عنوان اولین ایده پرداز در عرصه آموزش با طعم لذت و تفریح در شهرستان های جنوب خراسان رضوی، با در نظر گرفتن اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز کرد.

1- تاسیس باغ موزه علوم به عنوان هدف بلند مدت، تا با استفاده از تجهیزات و ابزار های کمک آموزشی، یادگیری را لذت بخش و آموزش را هدفمند، جذاب و کاربردی ارائه دهد.

2- ایجاد مرکز شتابدهی ایده های دانش آموزی، به عنوان هدف میان مدت برای کشف استعدادهای برتر دانش آموزان، هدایت و راهنمایی دانش آموزان صاحب ایده برای کسب موفقیت های بیشتر و کاربردی کردن مهارت های ایشان.

3- راه اندازی سامانه آموزشی بیستا به عنوان هدف کوتاه مدت برای شکوفایی مهارت ها و استعدادهای فردی، اجتماعی و آموزش مهارت های کسب و کار بصورت حضوری و آنلاین با تعریف دوره ها و سناریوهای آموزشی متنوع.

 سامانه آموزشی بیستا ؛ جایی برای تحقق رؤیاها، رسیدن به اهداف، کشف علایق و استعدادها

آرزوی همه پدرها و مادرها اینه که فرزندانشون آدم هایی بشوند با تفکر، توانمند در حل مسئله، مسئولیت پذیر، جستجوگر، خلاق ، دارای مهارت های تصمیم‌گیری و برقراری ارتباط موثر تا برای اول شدن در کاری که دوست دارند تلاش کنند و در آینده جزء بهترین ها باشند.

از طرفی می دانیم که اکثر مدارسِ ما چنین مهارت هایی را به بچه ها یاد نمی دهند و یا بعضاً بستری برای این آموزشها فراهم نمی کنند. از این رو سامانه آموزشی بیستا به عنوان مجموعه ای پیشرو با کمک فناوری های نوین و اجرای دوره ها و کارگاه های حضوری و آنلاین، ضمن توسعه مهارت های فردی، گروهی و اجتماعی به ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی علوم پایه، مفاهیم کسب‌ وکار همراه با چاشنی بازی و سرگرمی می پردازد، تا یادگیری را جذاب‌تر، لذت بخش‌تر و هیجان انگیز کرده باشد.

بیستا یعنی: بازی، یادگیری، سرگرمی، تفریح، آموزش

سامانه آموزشی بیستا با در نظر گرفتنِ 4 سرفصل آموزشی و دسته‌بندی دوره‌ها در 5 موضوع، 16 عنوان دوره آموزشی را برای جامعه هدف خود طبق چارت ذیل طراحی کرده است.

سامانه آموزشی بیستا
ردیف سرفصل دسته بندی عنوان دوره ردیف سرفصل دسته بندی عنوان دوره
1 بیستاوُرک فردی کاربیستا 1 : مهارت تفکر 3 بیستابوک علمی بیستازیست
فردی کاربیستا 2 : مهارت حل مسئله علمی بیستآزما
کسب وکار کاربیستا 3 : تیم ورک علمی بیستاضی
کسب وکار کاربیستا 4 : خلق ایده علمی بیستافن
کسب وکار کاربیستا 5 : سواد کسب و کار علمی بیستالعه
2 بیستاپال فردی بیستایار 1 : مهارت تصمیم گیری 4 بیستافان بازی‌و‌سرگرمی بازیتامین 1
اجتماعی بیستایار 2 : هنر ارتباط موثر بازی‌و‌سرگرمی بازیتامین 2
اجتماعی بیستایار 3 : مهارت های اجتماعی بازی‌و‌سرگرمی بازیتامین 3
2 استاد مجرب
20 دانشجوی عضو سایت
120 ساعت ویدئو
20 دوره آموزشی